hizmetkapida.com

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

 

Eleman yönlendir olarak Kocaeli, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir'de hizmet vermekteyiz. Firmamız ev temizliğinde tıtızlık, hızlılık ve hijyene öncelik vermekle birlikte bu yönde kendine güvenen ve deneyimli kişilerle çalişmaktayız.

 Ev temizliği üç gruba ayırmaktayız bunlar;

* Kurulu Ev Temizliği: Diğer ev temizliği olacaktır. Genel temizlik içerinde cam sılımı, mutfak temizliği, yer süpürmesi ve sılımı, tuvalet banyo temizliği mutfak dolabı dışı silimi ve isteğe göre yemek yapımı da mevcuttur.

* Boş Ev Temizliği: Genel temizlik olduğundan dolayı temizlemesi kolay ve hızlı bitecek bir ev çeşitidir.

* İnşaat Sonrası Ev Temizliği: Kalıntıların bulunduğu bir ev çeşiti olduğundan dolayı genel temizlikten ziyade ekstra bir özenle temizlik yapılması şarttır ve biz eleman yönlerdir olarak bu çeşit ev temizliğinde iki şekilde uygun görüyoruz. İlk olarak pro temizlikçiyi öneriyoruz ikinci olarak ise iki kişi yönlendirmemiz eviniz için daha uygun ve sağlıklı bir temizlik olacağına inanıyoruz.

Ekstra bilgi olarak Pro temizlikçi ise sizin lokasyonunuza uygun 3 elemandan 1'ini yönlendiriyoruz. Bu hizmet sonrasında herhangi bir problem, beğenmeme olduğu takdirde aldığınız hizmet süresince ücretsiz yarı süre hizmet vermekteyiz. Eleman yönlendir olarak bizden alığınız 2. Hizmette %10 indirim uygulamaktayız.