hizmetkapida.com

Gündelik Temizlikçi

Hizmetkapida.com olarak Kocaeli, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir'de temizlikçi, gündelikçi, ev temizliği, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler vermekteyiz. Firmamız ev temizliğinde titizlik, hızlılık ve hijyene öncelik vermekle birlikte bu yönde kendine güvenen ve deneyimli kişilerle çalışmaktayız.


Gündelik temizlikçi hizmetimizden faydalanmak için 0850 305 95 50 no'lu telefondan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz bu sayfadan online olarak detaylı bir şekilde rezervasyon oluşturabilir. Temilzikçi / Gündelikçi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Ayrıca onlinetemizlikci.com üzerinden yapacağınız online rezervasyonlarda sosyal medya paylaşımlarınıza özel + 1 saat ücretsiz temizlik hizmeti kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için buraya tıklayın. Ayrıca devamlı müşterilermize özel 2. rezervasyonlarında geçerli ektra %10 ek indirim fırsatı da sadece onlinetemizlikci.com da...

hizmetkapida.com ve onlinetemizlikci.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamız hakkında Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.